Hayatımın en güzel anlarından birini daha yaşadım geçtiğimiz günlerde. Bir yazar, yazdığı kitabı bana hediye etti ve ben çocuklar gibi şendim. Heyecan, onur ve mutluluk? Üçü bir aradaydı.

Çok teşekkür ederim romanınız için Sayın Hasan Saraç.

İlk bakışta aşka inanır mısınız? ?Evet? cevabını verenlerdenseniz ve böyle bir aşk yaşadıysanız/yaşıyorsanız romanın bitmesini asla istemeyeceksiniz.

Sınırlı zamanda yaşanan, hiç bitmeyeceğini düşündüğünüz mutlu, gizemli bir aşk hikâyesi denebilir mi acaba; bu sürükleyici ve bitmemesi için özel bir çaba harcayacağınız romana?

Yazar; yaşanılan aşk heyecanını, tutkuyu hissettiriyor her satırında. Hele bir de aynı tutkulu aşkı yaşadıysanız, o satırlarda yazılan sizin hayatınız olmasın sakın! Her aşk hikâyesinde istenilen gibi mutlu sonla bitmesini diliyor insan sona yaklaştıkça. Kahramanlarımız Kerim ile Sibel?in sonsuzluğa kadar sürecek aşklarının ?o an?ına tanık oluyorsunuz. Etkileyici. Romanda çarpıcı bir sonun sizi beklediğini söyleyebilirim. Hani filmlerde zengin oğlan fakir kıza söyler ya; ?Farklı dünyaların insanıyız? diye. Ya gerçekten farklı dünyalardansanız?

Bakalım, siz ne düşüneceksiniz romanı okuduktan sonra?

Bu gizemli romanın devamını sabırsızlıkla ve heyecanla bekliyorum.

Zaman Gezginleri Kerim ile Sibel

Hasan Saraç

Derin Kitap