Crossfire serisinin üçüncü romanı Sana Bağlandım, soluk kesen bir hızla devam ediyor.

Crossfire serisini üç kitaplık sanıyordum, ama seri bitmedi. Dördüncü kitabı bekliyorum.

Üçüncü kitap Sana Bağlandım, oldukça heyecanlı. Gideon ve Eva, bir sır paylaşıyor. İlişkileri, ne kadar mümkünse, daha da derinleşiyor. Gideon, Eva ile arasında yasal bir bağa ihtiyaç duyuyor. Biz bu yasal bağa evlilik diyoruz. Eva ise bunun için erken olduğunu düşünüyor.

Eva’nın patronu Mark, partneri Steven’e evlilik teklif edecek. Çok heyecanlı, kabul edilmeme ihtimali onu geriyor. Daha önce Steven Mark’a teklif etmiş, ama Mark erken olduğunu söylemiş. Bunun ağırlığını hala hissediyorlar.

”Benim hayatım seninle karşılaştığım gün başladı.” diyor Gideon. Gideon’un tüm hayatı Eva’dır artık.

Bu kitapta Eva’nın babası Victor, Eva’nın geçmişte başına gelenleri öğreniyor. Eva’nın üvey abisi Nathan, Eva’ya yıllarca tecavüz etmişti. Eva, düşük yapınca yaşananlar ortaya çıkmıştı. Eva’nın annesi Monica hemen eşinden boşanmıştı. Daha sonra yeni kocası Stanton ile evlendiğinde, Stanton bu olayla ilgili tüm dosyaları mühürletmişti. Nathan’ın ölümüyle mühürlü dosyalar açılmıştı. Polis olan Victor, bu dosyaları okur ve hemen Eva’nın yanına gelir.

Eva ve Gideon bir Karayip kumsalında gizlice evlenirler. Herkese nişanlandıklarını söylerler. Ancak Gideon’un eski nişanlısı Corinne bu haberi hoş karşılamaz.

Eva’nın en yakın arkadaşı Cary’in hayatı karmaşıktır. Hem Trey hem Tatiana ile birliktedir. Tatiana’nın Cary’e verdiği bir haber, Cary’in hayatını değiştirecektir.

Anlayacağınız, Crossfire serisi doludizgin devam ediyor.

Sana Bağlandım

Sylvia Day

Çeviren: Ayşe Kaya

Doğan Kitap