M3 Works’ün başında olan, iş dünyası ve sivil toplum kuruluşları üyelikleri dışında edebiyat, müzik, fotoğraf alanlarında çalışmaları bulunan Erdem Genç’in üçüncü kitabı Küba Ritmi, eğlenceli olduğu kadar merak uyandıran bir kitap.

Küba’ya gitme hayaliniz ve bu hayalinizi gerçekleştirme niyetiniz varsa Küba Ritmi’ni okumadan gitmeyin derim.

Kitabı okurken kendinizi Küba sokaklarında müziğin ritmiyle dans ederken ve mojitaları yudumlarken bulacaksınız. Kitap mı okuyorsunuz, film mi izliyorsunuz? İşte böyle eğlenceli bir ikilemde kalabilirsiniz!

Küba Ritmi iki bölümden oluşuyor; yazarımızın 2010 ve 2012 yıllarında farklı arkadaşlarıyla çıktığı Küba gezi notları akıcı bir şekilde sizi sürüklüyor.

Kitap görsel olarak da oldukça farklı ve eğlenceli; her bölümün başında yazarımızın önerdiği bir müzik linkini bulacaksınız. Önce müziği dinleyip sonra bölümü okuduğunuzda ayrı bir tat alıyorsunuz, Küba Ritmi’ni hissediyorsunuz. Ayrıca sayfaları çevirdiğinizde okunacak kaç sayfanız kaldığını gösteren sayfa numaralandırmasına bayıldım.

Sizin de yüzünüzde bir gülümseme ile Küba halkının sıcakkanlılığı, yardımseverliği ve misafirperverliğini yaşayarak sayfaları çevireceğinize eminim.

Küba ritmini hissedeceğiniz keyifli okumalar dilerim.

Küba Ritmi

Erdem Genç

Park Kitap